Archiwum:

  marzec 2018

  7 Rzeczy o których pamiętają zawodowi przewoźnicy.

  1024 682 admin

  Przenoszenie się w nowe miejsce jest kłopotliwe, między innymi dlatego, że zawsze znajdziecie w szafie rzeczy, o których zapomnieliście. Więc wtedy spędzasz co najmniej jeden dzień na usuwaniu śmieci, przekazywaniu darowizn lub prowadzeniu szybkiej wyprzedaży.
  W innym wypadku możesz jednak zdecydować się zabrać z sobą odkrycia do nowego miejsca. Ale…. bądźcie przy tym ostrożni. Ponieważ są rzeczy, których nie będzie nosić Twoja profesjonalna firma do przeprowadzek.

  #1. Zwierzęta

  Zwierzęta stanowią problem dla zwykłych firm zajmujących się przeprowadzkami domowymi. Jeśli jesteś na tyle bezduszny, że będziesz układał klatkę dla kota lub psa razem z resztą kartonowych pudełek, ludzie nie będą zadowoleni. Większość osób nie pozwoli ci na umieszczenie klatki dla Twojego pupila na przednim siedzeniu. Tak więc transportowanie siebie i swojej rodziny jest Twoim zadaniem.
  Istnieją firmy z branży transportowej, które specjalizują się w transporcie zwierząt domowych i są najczęściej wykorzystywane przez rolników. Niektóre z nich wyposażone są również w sprzęt do transportu dzikich zwierząt z ogrodów zoologicznych. Wątpimy jednak, czy jest to firma, której potrzebujesz. Czytaj więcej...