Roleta na twoją miarę

  800 531 admin

  Mało kto lubi puste okna beż żadnych zasłon czy zabezpieczeń, zwłaszcza gdy przychodzi wieczór i niekoniecznie chcemy, żeby każdy oglądał to, co mamy w domu.

  Kieruj się swoim gustem

  Na okna coraz częściej wybieramy rolety, ponieważ ich asortyment stale się powiększa i poza takimi standardowymi materiałowymi możemy dzisiaj dostać wiele innych ciekawych rozwiązań. Mają one wiele zalet, a przy odpowiednim dobrze wnętrza z nimi będą wyglądały elegancko i będą dobrze prezentowały się zarówno w dzień jak i wieczorem czy w nocy. Jeżeli chodzi o kolory czy faktury to możemy wybierać spośród jednolitych kolorów, coraz popularniejsze są te w pasy, często wybierane są też materiały podgumowane, które dają sto procent zaciemnienia, ze srebrną powłoką zewnętrzną. Dostępne są również w różnych wersjach maty, rolety plisowane czy drukowane lub tłoczone. W zależności od naszych potrzeb.

  Dopasuj je tam, gdzie potrzeba

  Tak więc wybór rzeczywiście powinien zadowolić nawet najbardziej wyszukane gusta. Jeżeli chodzi o aranżacje wnętrz to z pewnością najpierw powinniśmy wybrać inne elementy wyposażenia danego pomieszczenia, a później decydować się na wybór rolet, które łatwo można dopasować zarówno do salonu, sypialni, kuchni czy łazienki. Zwykle gdy decydujemy się na ten rodzaj ochrony i dekoracji okna to powinniśmy go stosować już w całym domu czy mieszkaniu, aby wszystko stanowiło całość.

  Wymieniaj kiedy chcesz

  Zalety rolet to również łatwość w montażu, co jeszcze bardziej obniża koszty. Kiedy zabierzemy się za założenie samemu to z pewnością będzie to spora oszczędność. Po jakimś czasie możemy zostawić prowadnicę i resztę akcesoriów, a materiał wymienić na nowy, w ten sposób zmieniać aranżację wnętrz, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Dosyć łatwo utrzymać je też w czystości, chociaż po kilku latach zwykle lepiej wymienić je na nowe.

  Rolety w oknie to dzisiaj standard i chociaż może się wydawać, że to bardzo oklepane rozwiązanie, to jednak przy odrobinie wyobraźni można osiągnąć wspaniały efekt.