Archiwum:

  sierpień 2017

  Idealny weterynarz poszukiwany

  835 622 admin

  W ostatnim czasie bardzo wiele osób poszukuje idealnego weterynarza. Coraz częściej zdarza się, iż decydujemy się na rozpoczęcie współpracy z daną osobą, jednak nasze zwierzę nie chce do niej chodzić. Zatem co powinniśmy zrobić w takiej sytuacji? W jaki sposób znaleźć idealnego weterynarza?

  Pierwszy trymestr ciąży

  1000 665 admin

  Ciążę dzieli się na trzy trymestry. Warto wiedzieć wszystko o pierwszym z nich, aby udało się go przebyć bez żadnych komplikacji. 

  System CRM poprawia wyniki firmy

  850 476 admin

  Każda firma, która swoją pracę opiera na sprzedaży produktów lub usług musi nieustannie podnosić jakość obsługi klienta. Nie można się opierać na założeniu, że klient sam trafi do organizacji i pozostanie jej wiernym kupującym i korzystającym ze wszystkich usług. Ze względu na konkurencję trzeba stale się rozwijać i być o dwa kroki do przodu względem innych firm z branży. Dobrą metodą poprawy jakości obsługi klienta jest zastosowaniu systemu CRM (Customer Relationship Management). System ten znacząco usprawnia kontakty z klientami tworząc niezbędne analizy utworzone na podstawie historii zamówień. Pracownik call center widząc analizy i prognozy stworzone przez system jest w stanie lepiej dostosować ofertę do danego klienta oraz w sposób sprawniejszy rozwiązać niespodziewany problem.Oferta, która jest indywidualnie dopasowana do potrzeb i gustów konkretnej osoby jest częściej przez niego akceptowana. Czytaj więcej...